ZABALÍME VÁM I SLONA

Vázací pásky, lepicí pásky

Vázací a lepicí pásky + příslušenství

Vázací pásky slouží k fixaci a stabilizaci přepravovaného předmětu při dopravě. Jsme schopni dodat všechny typy a rozměry, vždy po předchozí domluvě se zákazníkem. Standardně disponujeme skladem PP páskou (polypropylen), která je ideálním prostředkem pro svazování a převazování zboží a přepravních obalů. Vyznačují se vysokou pevností a odolností proti namáhání. Dobře se přizpůsobí tvaru vázaného předmětu. Dále PE (polyetylen) vázací páskou. Tento vysoce odolný typ vázací pásky může v některých případech nahradit ocelovou pásku. Spojení je možné sponou (u menších šířek a tloušťek) nebo tepelným svárem.

Umělohmotné vázací pásky

jsou plně recyklovatelné a ekologicky nezávadné. Výhodou je snadná manipulace díky nízké hmotnosti, ať již pomocí ručního páskovače nebo (polo)automatického stroje.

Ocelové vázací pásky

jsou řešením pro těžké náklady. Ocelová páska se vyznačuje vysokou pevnosti v tahu, nepřesekne se a spolehlivě zaručí stabilitu baleného produktu při přepravě. Je téměř nemožné ji mechanicky poškodit. Může mít antikorozní úpravu. Spojuje se ocelovými sponami.Nedílnou součástí balení vázacími páskami jsou páskovače, odvíječe a spony

Nedílnou součástí balení vázacími páskami jsou páskovače, odvíječe a spony. Páskovač se používá pro napínání umělohmotných pásek prostřednictvím samosvorných nebo mačkacích spon. Odvíječe se dodávají statické, pojízdné (malé nebo velké), s dutinkou 200 nebo 400 mm. Existuje několik typů spon. Ocelové samosvorné spony, jejichž výhodou je možnost opakovaného použití a protiskluzová úprava. Plastové samosvorné slouží pro nižší namáhání, mají podobné vlastnosti jako ocelová spona. Ocelové mačkací se dají použít pro všechny typy pásek, svázání se provádí zamáčknutím spony plochým nebo prolamovaným spojem.Lepící pásky

Nabízíme široký sortiment lepicích pásek a jejich příslušenství. Standardně dodáváme lepicí pásky polypropylenové, pásky z PVC, krepové nebo kancelářské pásky.

V souladu s přáním zákazníka tyto mohou být transparentní, barevné (hnědá, černá, červená, bílá, žlutá, modrá, apod.), výstražné (žlutočerná, červenobílá, apod.) nebo s potiskem (např. logem firmy). Samozřejmostí jsou všechny rozměry a příslušenství k lepicím páskám (např. zavírač kartonů). Jednotlivé poptávky řešíme vždy individuálně, dle přání zákazníka.

Lepící pásky