ZABALÍME VÁM I SLONA

Bublinková fólie

Je vyrobena z nízkohustotního polyetylénu (LDPE materiál). Je to moderní, čistý, snadno použitelný, ohebný a pružný materiál. Je využíván pro balení široké škály produktů. Může nahradit běžné polyetylenové fólie a obaly na bázi vlnité lepenky, které předčí pružností a mechanickou odolností. Bublinková fólie dokonale absorbuje nárazy, které vznikají při manipulaci a přepravě a odolává tlakovému zatížení až 10 kg/m2. Mezi její další výhody patří zanedbatelná hmotnost - snižuje náklady na přepravu, chrání proti vlhkosti, oděru, je průhledná - umožňuje vizuální kontrolu a v neposlední řadě, bublinková fólie je opakovaně použitelná a 100% recyklovatelná.

Trvale skladem, šíře 1 m / návin 100 m, další šíře dle požadavků.

Obalové síťoviny

Chrání balený výrobek proti mechanickému poškození. Vytlačovaná síťovina se vyrábí v různých typech, průměrech, a barvách. Je vyráběna jako hadice, nebo se řeže a navíjí jako jednoduchý pás, s možností přířezu různých délek. Materiál je polypropylen - PP, nebo polyetylen - PE. Naše produktová řada zahrnuje hadice - šíře od 12 do 600 mm.

Pěnový polyetylén

Vyrábí se fyzikálním napěnováním polyetylénu (LDPE) různých průměrů a tloušťky stěny. tvořené uzavřenou buňkovou strukturou. Díky svým výborným mechanickým a fyzikálním vlastnostem se používá jako opakovaně použitelný obalový materiál na ochranu proti mechanickému poškození baleného artiklu. Je oblíben díky široké škále použití, která zahrnuje téměř všechny odvětví průmyslu. Mezi jeho výhody patří např. vysoká mechanická odolnost (proti nárazu, vibracím, apod.), hygienická nezávadnost (vyrobeno ze zdravotně nezávadných surovin, bez použití průmyslových plynů CFC a HCFC), nebo výborné izolační vlastnosti. Je to plně recyklovatelný materiál Dodáváme pásy jednoduché (tloušťky 0,8 až 5 mm), nebo vrstvené (spojované teplem, bez použití lepidel, tloušťky 5 až 30 mm, šíře 1 m). Dále také přířezy různých rozměrů, dle přání zákazníka.

Bublinková fólie