ZABALÍME VÁM I SLONA

Překližkové bedny, bedny z překližky

Překližkové bedny

Překližkové bedny z OSB nabízí společnost TRIDAS v širokém sortimentu a provedení dle potřeba zákazníka.

Všechny překližkové bedny jsou vyráběny dle vlastní výkresové dokumentace. Samotná konstrukce beden z překližky je vždy navrhována v součinnosti se zákazníkem na základě výkresové dokumentace baleného výrobku nebo hmotného vzorku. Po vytvoření a odsouhlasení výkresové dokumentace k jednotlivým překložkovým bednám je zhotoven funkční vzorek k praktickému odzkoušení.

Nejvhodnější materiál pro tento typ beden je obalová překližka nebo OSB desky.

V obou případech se jedná o cenově výhodný materiál. Tloušťka stěn je navržena dle hmotnosti, rozměru a charakteristiky baleného výrobku, a to v rozmezí 8 - 20 mm. Nejčastěji používané tloušťky materiálu jsou 12 a 15 mm. Tyto plošné materiály jsou ve všech směrech zpevněny masivním dřevem tak, aby se zajistila dostatečná dynamická pevnost. Technické provedení těchto beden z překližky umožňuje realizovat dodávky ve zkompletovaném nebo rozloženém stavu. Dodávky v rozlo-ženém stavu se vyznačují vyšší ekonomičností dopravy a nižšími nároky na skladovací plochy u zákazníka.

Většině našich zákazníků zajišťujeme i následný balící servis. Naši zaměstnanci dojedou servisním vozem k zákazníkovi a provedou kompletaci beden a odborné zabalení zboží nebo výrobku. Bedny vyrábíme na základě výkresové dokumentace v rozměrech dle individuální potřeby zákazníka.

V případě potřeby jsou naše bedny ošetřeny dle standardů ISPM a následně opatřeny značkou IPPC včetně čísla certifikovaného zařízení. Toto phytosanační ošetření je vyžadováno při exportu do Jižní a Severní Ameriky, Austrálie, Číny a v mnoha případech i do Afriky.

Překližkové bedny - průřez