ZABALÍME VÁM I SLONA

Dřevěné bedny, výroba dřevěných beden pro přepravu

Dřevěné bedny

Dřevěné bedny a výrobu dřevěných beden z plného dřeva nabízí společnost TRIDAS v širokém sortimentu a provedení dle potřeb zákazníka.

Všechny dřevěné bedny jsou vyráběny dle vlastní výkresové dokumentace. Samotná konstrukce je vždy navrhována v součinnosti se zákazníkem na základě výkresové dokumentace baleného výrobku nebo hmotného vzorku. Po vytvoření a odsouhlasení výkresové dokumentace k jednotlivým dřevěným bednám je zhotoven funkční vzorek k praktickému odzkoušení.

Materiál použitý pro výrobu dřevěných beden je převážně I. a II. jakostní třídy, kdy vlhkost řeziva se pohybuje v rozmezí 18-25%, jádro řeziva prošlo teplotou 56°C po dobu minimálně 30 minut, řezivo je bez kůry a bez hmyzích a rostlinných škůdců. Materiál je tepelně ošetřen dle ISPM (International Standards for Phytosanitary Measures) a splňuje požadavky směrnice FAO: Pub. No. 15 (Guideline for regulating wood packaging material in international trade).

Řezivo je určeno pro výrobu dřevěných obalů určených pro export mimo Evropskou Unii, zejména do Austrálie, Číny, Nového Zélandu, USA, Jižní Ameriky. Ke každé dodávce je přiložen certifikát o provedeném tepelném ošetření. Dřevěné bedny vyrábíme na základě výkresové dokumentace v rozměrech dle individuální potřeby zákazníka.

Dřevěné bedny