ZABALÍME VÁM I SLONA...

Napište nám...

Klikněte na odkaz níže, kde jsme pro Vás připravili krátký formulář, díky němuž nám můžete poslat vzkaz či připomínky, popř. poptávku po zboží...

Formulář

Návrh

Nabídneme Vám rychlý a přehledný návrh potřebného obalu nebo balení skupiny výrobků. S námi budete vždy vědět co a jak zabalit…

Náš návrh potřebného obalu Vám zrychlí a usnadní celý balící proces. Veškerá výkresová dokumentace je zpracovávána v návrhovém softwaru ve 2D nebo 3D vizualizaci. Pevnosti jednotlivých obalů jsou vždy pečlivě vypočteny a několikrát kontrolovány. Na námi navržené obaly se vždy můžete spolehnout.

Výroba

Oceníte rychlé dodávky, vysokou kvalitu a spolehlivost. S našimi obaly, bude Váš výrobek perfektně chráněný a navíc bude skvěle vypadat….

Hlavní výrobní náplní jsou přepravní obaly, mezi které patří EUR palety, jednorázové palety a speciální palety vyrobené dle individuálních požadavků. Nedílnou součástí palet jsou pak skládací paletové ohrádky a paletové nástavce. Sofistikovanějšími obaly jsou přepravní bedny, transportní bedny, dřevěné bedny a překližkové bedny. Dále pak vyrábíme přepravní boxy, přepravní dřevěné rámy. Pro naše klienty zajišťujeme exportní balení a zámořské balení výrobků přímo ve výrobním závodě zákazníka.

Logistika

Víme, že očekáváte rychlou a přesně načasova nou dodávku objednaných obalů. Nejen že to víme, ale my to také plníme...

Naši zodpovědní zaměstnanci a potřebný vozový park zajistí, že na Vaše obaly nebudete nikdy čekat. Doprava je vždy pečlivě plánována, takže Vám můžeme zaručit dodání zboží i v přesně určenou hodinu. A pokud by jste náhodou potřebovali pomoc, náš spolehlivý servisní tým přijede, a Vaše výrobky zabalí místo Vás.